Лічильники банкнот

Лічильники банкнот

Лічильник банкнот призначений для оптимізації роботи з готівкою, автоматизуючи та спрощуючи процес перерахунку грошових сум. Здатні визначати номінал, валюту, справжність, фасувати та підсумовувати купюри. Лічильник валют полегшує процес перерахунку грошових одиниць, гарантуючи точність та швидкість. Велика кількість різних типів лічильників купюр задовольняє потреби різних комерційних підприємств, виконуючи необхідні у кожному випадку завдання.

Виділяють такі види лічильників банкнот залежно від параметрів і способів виконання різних завдань:

- Портативні або компактні лічильники купюр використовуються для перерахунку невеликих сум грошей, зазвичай працюють від переносних елементів живлення. Вони легкі та мобільні.

- Касові лічильники банкнот (бюджетного класу) з вертикальним завантаженням та невеликим обсягом завантаження до 200 одиниць. Вимагають почергового завантаження пачок купюр для коректного перерахунку.

- Офісного класу – для більшого обсягу грошей, що функціонує інтенсивно до 5 годин на добу, перераховують за раз від 300 до 500 одиниць. Для цих лічильників купюр характерною є функція визначення справжності банкнот.

- Лічильник валют середнього класу використовується для інтенсивної роботи із середньою кількістю грошей (у супермаркетах, великих магазинах) протягом близько 6 годин.

- Лічильник валют банківського класу має найнадійніший міцний механізм, здатність бути в робочому режимі до 18 годин на добу на великій швидкості та перераховувати великі суми грошей. Має функцію детекції.


Показать описание