Детектор валют

Детектор валют

Вибір детектора банкнот залежить від специфіки та цілей застосування. Детектори валют поділяються на дві категорії: переглядові та автоматичні. Переглядові моделі включають ультрафіолетові, інфрачервоні та комбіновані детекції. Ультрафіолетовий детектор валют визначає справжність за різними елементами, що світяться: нитка, волокно, малюнок, де нанесений ультрафіолетовий захист. Це найпоширеніший вид детекції. Інфрачервоні визначають наявність на купюрі метамерної фарби.

ІЧ детектор банкнот точніший, тому що підробити інфрачервоний образ досить складно та дорого. Комбіновані моделі поєднують у собі можливості UV і IR детекцій одночасно. Через більшу кількість параметрів, вони є надійнішими. Вибір детектора залежить від обсягу та номіналу готівки, що проходить через касу, а також від бажаного ступеня перевірки. Переглядові детектори валют ідеальні для невеликих магазинів, на ринках, в аптеках, в кіосках. Комбіновані - підійдуть для великих торгових точок, супермаркетів, заправок, пунктів обміну.

Автоматичні детектори банкнот самостійно зчитують захисні ознаки купюрі, визначаючи справжність. Все, що потрібно - помістити купюри в детектор. Результат з'явиться на екрані. Даний вид моделі має високий ступінь точності та виключає людський фактор.
Показать описание